Cosmic Shop святкує День народження! 17 листопада нам виповнюється 8 років. Святкуємо знижками цілих 8 днів і даруємо річні абонементи.

До 23 листопада знижка на всі наявні товари — 8%. А на наші ексклюзиви з лімітованими обкладинками — 18%! І, за доброю традицією, вісім володарів найбільших замовлень за сумою за 17 листопада отримають постійну знижку 8% на цілий рік — до нашого наступного дня народження. Переможці будуть оголошені на нашій Facebook сторінціЗверніть увагу! У конкурсі на річну знижку беруть участь лише замовлення, зроблені 17 листопада.

А ще на честь свята ми нарешті додрукували наші сувенірні закладки! Тож шукайте приємні подаруночки у своїх замовленнях.

Дякуємо, що ви з нами! Тільки завдяки вашій любові до мальованих історій ми продовжуємо працювати та розвиватися. Дуже вдячні за довіру, гарного настрою, бережіть себе і хай буде з вами Сила!

У конкурсі на річну знижку враховується сума замовлення з урахуванням знижки, сума буде вказана в особистому кабінеті на сайті і в ел. листі підтвердження замовлення. Враховується сума всіх замовлень від одного користувача за 17 листопада. Річна знижка прив'язується до облікового запису користувача на сайті, замовлення зроблені без реєстрації або авторизації на сайті в конкурсі участі не беруть.