Тимчасово закінчилися. На жаль, на даний момент не маємо змоги зробити новий наклад.

Отримувати комікси — завжди задоволення. Ми вирішили, що це задоволення можна примножити і почали випускати для вас корисні подарунки!

 

Кожній книзі потрібна закладка, а кожній книзі коміксів — крута закладка. Ось їх ми і зробили, адже далеко не кожну книгу можна прочитати в один присід. Ми вкладаємо їх в замовлення абсолютно безкоштовно.

Ми розробили свій дизайн і випускаємо цих маленьких помічників для читання в єдиному стилі, щоб вони блискуче виглядали разом. Яскраві впізнавані деталі улюблених персонажів в їх кольоровій палітрі. Закладки двосторонні - на кожній стороні по персонажу, які спеціально підібрані, щоб створювати гармонійний дует. Вже випущено п'ять накладів.

Перший наклад

Бетмен і Супермен, Капітан Америка та Залізна Людина, а також спеціальна ретро-тематична закладка.

Другий наклад

Флеш і Зелений Ліхтар, Людина-Павук і Дедпул, Вартові і Вендетта, а також спеціальна ексклюзивна закладка до прем'єри сьомого епізоду Зоряних Воєн, яка більше не додруковується.

Третій наклад

Джокер і Харлі Квінн, Шибайголова і Каратель, Магнето і Професор Ікс, Черепашки-ніндзя і Шреддер.

Четвертий наклад

Росомаха/Халк, Диво-жінка/Аквамен і Ходячі мерці.

П'ятий наклад

Месники: Війна Нескінченності aka Рукавичка Нескінченності, Тор/Локі та Загін Самогубців.

В одне замовлення потрапляє одна випадкова закладка*. Так, вони можуть повторюватися, але від цього їх ще цікавіше отримувати і чекати своє нове замовлення!

Кількість книг в одному замовленні не впливає на кількість закладок: одне замовлення — одна закладка*. Купити таку закладку неможливо — її можна тільки отримати від нас у подарунок :)

 

* Під одним замовленням мається на увазі одна відправка (посилка), тобто і об'єднання декількох замовлень з відправкою в один день