Cosmic Shop святкує День народження! 17 листопада нам виповнюється вже цілих 7 років — треба відсвяткувати знижками.

Лише одну добу — 17 листопада — знижка на обрані товари 17%, а на все інше 7%! Щоб заощадити використовуйте купон COSMIC7 при оформленні замовлення.

І, за доброю традицією, сім володарів найбільших замовлень за 17 листопада (за сумою, а не за кількістю товарів) отримають знижку 7% на цілий рік — до нашого наступного дня народження. Переможці будуть оголошені на нашій Facebook сторінці.

Дуже непростий рік для всіх нас, але ми продовжуємо триматися і працювати завдяки вашій підтримці. Щиро від усього серця дякуємо, що ви з нами! Приємних покупок, гарного настрою і бережіть себе :)

КОД КУПОНУ: COSMIC7

Щоб використати купон натисніть «Є купон зі знижкою?» в кошику або на сторінці оформлення замовлення.

Знижка по купону не сумується і не діє на товари зі знижками з розділу «Знижки» і комплекти товарів. Купон на знижку не можна використовувати одночасно з подарунковими сертифікатами. У конкурсі на річну знижку враховується сума замовлення з урахуванням знижки, сума буде вказана в особистому кабінеті на сайті і в ел. листі підтвердження замовлення. Враховується сума всіх замовлень від одного користувача за період акції. Річна знижка прив'язується до облікового запису користувача на сайті, замовлення зроблені без реєстрації або авторизації на сайті в конкурсі участі не беруть.