Рус
0
Корзина

Серед овець №1

60 грн
В наличии 24 шт.
Войдите, чтобы
отобразить скидку
  • Бесплатная доставка при заказе свыше 499 грн
  • Новой Почтой по Украине — от 35 грн
  • Новой Почтой по Днепру — от 25 грн

Подробнее о доставке

  • Онлайн-оплата картой, Приват24
  • Через терминал самообслуживания
  • Оплата при получении (наложенный платеж)

Подробнее об оплате

Автор Александр Корешков
Издатель Vovkulaka
Переплет Мягкая обложка
Дата выхода 2017
Страниц 32
Формат 15,6х24 см

Что-то щелкнуло в мировом порядке и у вас есть шанс посмотреть на вещи, которые нас окружают, под другим углом. Что такое «страх быть человеком»? Как это «видеть несправедливость и молчать»? Когда мы превращаемся в наших палачей?

Таких сложных вопросов чураешься до последнего. Так, может, лучше будет их рассмотреть на примере одного пса, который живет в мире тотального страха, лжи и жадности? Живет словно овца среди овец...

Второй тираж с новой обложкой!

Комплект со скидкой
Дуже швидка доставка, просто вжух і вдома)) Гарний друк, гарна якість, шалений запах свіжого друку! Це просто арррр! Замовили всі три разом, кожен приїхав у окремому пакеті, ані вмятинки. Шкода що до такого формату не входить подарункова закладка, але то дрібниці. Вперше замовляли на цьому сайти, дуже гарні враження)) Дякую.
Це було круто, усі 3 частини які Я маю, прочитав на одному диханні. Найкраще можна характеризувати комікс, прочитавши його, ти знову хочеш почати спочатку і це афігенно. Історія розвивається швидко, персонажі усі чудово прописані, залишається тільки дивуватись, що це шикарне творіння зробила тільки одна людина.
Моя оцінка 10/10.
Сама ідея "серед овець " - доволі складна і змушує багатьох задуматись та пригадати події , які приємними не назвеш . Звісно такої думки не всі , я чув та читав масу відгуків про цей комікс , і далеко не всі позитивні. І це класно , адже події реального життя та реальної наддержави з якими приводиться аналогія в цій розповіді не у всіх викликає захват , а значить автор свого домігся - він зумів зачепити читача . Мені НАЩАСТЯ не довелося бути громадянином УРСР. Я народився у вже Незалежній Україні. Проте ніхто не забороняє спілкуватися зі старшим поколінням , ніхто не спалив тих старих радянських газет чи членських карток партій , чи тодішньої пропаганди . І всі ті плакати , лозунги , діалоги в коміксі переносять тебе в той час , в ті умови і реалії того часу.
Я вдячний автору Олександру Корешкову за такий чудовий комікс , в якому і малюнки і сценарії і ДЕТАЛІ настільки якісні , що аж напрошується головний мінус - ЧОМУ ТАК МАЛО ! І після прочитання хочеться ЩЕ І ЩЕ І ЩЕ... Цей комікс , як наркотик.
Така історія мені сподобалась , адже є маса жорстокості , насильства , гіркої правди і деталей , які хапають за живе.
Комікс must have-вом назву. Тільки є одне але ! Купуйте всі 3 випуска одразу, бо одного аж занадто мало і занадто сильно затягує
Комікс супер, робота на найвищому рівні. Гарно відруковано та оформлено. Сподіваюсь розмір серій трохи збільшиться. Драматургія сцени та ракурси просто вражають.
Отличное начало интересной истории. Комикс черпает вдохновение у Оруэлла и очень органично реализует себя в пост-советстком сеттинге. Первые два номера интригуют, но не позволяют полноценно втянутся. Надеюсь на завершенный omni в этом году.

Рисунок и принт - на уровне забугорных коллег. Есть опечатки, к сожалению, в большом количестве, но я не откажу в кредите доверия автору и издателю (третий выпуск предзаказан).
Новый отзыв
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
Наверх