Оформлюй попереднє замовлення артбука в Cosmic Shop та вигравай гру! 

Придбати артбук «Світ гри Ghost of Tsushima» прямо зараз — це не лише нагода заощадити, а й шанс виграти гру, подробиці створення якої містить це видання! 

Разом із видавництвом MAL`OPUS розпочинаємо акцію, у якій може взяти участь кожен, хто зробить передзамовлення артбука у нас в магазині. Протягом трьох днів після його виходу, буде розіграно два ключі гри Ghost of Tsushima від студії Sucker Punch ексклюзивно для консолі PlayStation 4 серед усіх, хто встиг оформити попереднє замовлення.

А як не хочете гаяти часу, то зануритися в чарівливу епоху феодальної Японії та стати самураєм, що звільнить Цусіму від монгольських загарбників, можна без зволікань. Дивовижний відкритий світ, оригінальний антураж та атмосфера Японії чекають у грі Ghost of Tsushima. Дізнавайтеся подробиці за посиланням.

Умови акції

  1. У розіграші беруть участь всі оплачені передзамовлення до дня релізу видання на сайті cosmic.com.ua.
  2. Розіграш відбудеться впродовж трьох днів після релізу видання за допомогою сервісу обраного видавцем.
  3. Переможці будуть оголошені на офіційній сторінці видавництва MAL`OPUS в мережі Facebook.
  4. Розігрується два цифрових ключа.
  5. Переможці отримають цифровий ключ на завантаження гри Ghost of Tsushima Digital Standard Edition у PlayStation Network на електронну пошту, вказану при оформленні замовлення на сайті cosmic.com.ua.
  6. Переможець не може скасувати замовлення артбуку «Світ гри Ghost of Tsushima» після отримання цифрового ключа до гри, або після відправки замовлення з артбуком.
  7. Один учасник може виграти тільки один ключ.