З радістю повідомляємо, що ми відновлюємо роботу!

З початку карантину ми не мали доступу до нашого офісу і складу через те, що будівля, де ми їх орендуємо була закрита за постановою влади. Тепер, коли умови карантину стали м'якшими з 11 травня, ми знову можемо продовжити роботу.

Кілька тижнів тому нам вдалося отримати обмежений доступ до складу кілька разів на тиждень на пару годин. За цей час ми змогли відправити майже всі замовлення, зроблені за період призупинення роботи. За цей і наступний тиждень ми плануємо закінчити їх відправку. Щиро дякуємо всім, хто підтримав нас у цей непростий період, робив замовлення і терпляче чекав. Таких людей виявилося досить багато, що дозволяє нам практично без проблем продовжити роботу після повної консервації. Ще раз величезне спасибі всім причетним!

На цьому тижні ми почнемо поповнювати склад і завозити новинки. Так що стежте за новинами! Поки що очікуються невеликі затримки з відправкою нових замовлень поки ми повністю не налагодимо всі робочі процеси. Після чого відкриється і можливість оплати при отриманні (в даний момент доступна тільки онлайн оплата). Також в залежності від ситуації, можливо, будуть зміни в графіку відправок — якщо, що будемо писати їх на сторінці з інформацією про доставку та оплату.

Бережіть себе і близьких! Не забувайте про засоби захисту, соціальну дистанцію, мийте руки і по можливості максимально скоротіть перебування поза домом.