Відправка замовлень — після карантину →
Укр
0
Мій кошик

Контактна інформація

Важливо! Ми не працюємо на період карантину. Можете робити замовлення з оплатою онлайн, вони будуть відправлені після карантину. Оплата при отриманні в цей період недоступна. Бережіть себе і максимально скоротіть час перебування поза домом. Дотримуйтесь рекомендацій МОЗ України. Інформацію щодо COVID-19 в Україні можна отримати на офіційному сайті: covid19.com.ua.

Електронна пошта — наш основний канал зв'язку. Пишіть з будь-яких питань: пропозиції, побажання, уточнення, проблеми із замовленням, питання по поверненню або обміну — та про що завгодно. Читаємо постійно, відповідаємо оперативно.

Також можете зв'язатися з нами в соціальних мережах — Facebook та VK. Наприклад, ви можете написати нам в Facebook Messenger прямо з цієї сторінки.

Будемо вдячні, якщо спершу подивитесь розділи «Доставка і оплата» та «Питання та відповіді». Звертаємо увагу, що ціни і наявність товарів на сайті завжди актуальне — уточнювати це немає необхідності. Ми не будемо передзвонювати вам після здійснення замовлення, а оплата здійснюється в автоматичному режимі через платіжний сервіс — реквізити чекати не потрібно.

 

 

Час роботи: понеділок-п'ятниця з 1000 до 1800. Субота, неділя та святкові дні — вихідні.

Відгуки покупців

Вгору