Cosmic Shop святкує День народження! 17 листопада нам виповнюється 6 років — і це відмінний привід для знижок, конкурсу і подарунків!

Тільки одну добу — 17 листопада — знижка на всі замовлення 16%! Щоб її отримати використовуйте купон COSMIC6 при оформленні замовлення.

А шість власників найбільших замовлень (за сумою, а не за кількістю товарів) отримають знижку 6% на цілий рік — до нашого наступного дня народження. А крім річної знижки шістку переможців чекають і подарунки: 1 місце — «Росомаха. Старий Лоґан» з ексклюзивною обкладинкою, 2 і 3 місця — «Человек-Паук 2099. Вне времени» з лімітованою обкладинкою, 4 і 5 місця — «Что если? Гражданская Война» з лімітованою обкладинкою, 6 — «Что если? Зазеркалье» також з лімітованою обкладинкою. Переможці будуть оголошені на наших сторінках в соціальних мережах.

Дякуємо, що ви з нами! Приємних покупок і гарного настрою :)

КОД КУПОНУ: COSMIC6

Щоб використати купон натисніть «Є купон зі знижкою?» в кошику або на сторінці оформлення замовлення.

Знижка по купону не сумується і не діє на товари зі знижками з розділу «Знижки» і комплекти товарів. Купон на знижку не можна використовувати одночасно з подарунковими сертифікатами. У конкурсі на річну знижку враховується сума замовлення з урахуванням знижки, сума буде вказана в особистому кабінеті на сайті і в ел. листі підтвердження замовлення. Враховується сума всіх замовлень від одного користувача за період акції. Річна знижка прив'язується до облікового запису користувача на сайті, замовлення зроблені без реєстрації або авторизації на сайті в конкурсі участі не беруть.