Рус
0
Корзина

Одна весна в Чорнобилі

  • Бесплатная доставка при заказе от 549 грн
  • Новой Почтой по Украине — от 45 грн
  • Новой Почтой по Днепру — от 35 грн

Подробнее о доставке

  • Онлайн-оплата картой, Приват24
  • Через терминал самообслуживания
  • Оплата при получении (наложенный платеж)

Подробнее об оплате

Автор Эмманюэль Лепаж
Издатель Видавництво
Переплет Твердый переплет
Дата выхода 2020
Страниц 168
Формат 23,5x31 см
Язык Украинский
На подарок Парню, Девушке

26 квітня 1986 року, Чорнобиль: ядро реактора атомної електростанції починає плавитися. Це найбільша ядерна катастрофа ХХ століття. Хмара, навантажена радіонуклідами, пролітає тисячі миль у будь-який бік, забруднюючи природу, міста, і людей, які й не здогадувалися небезпеку і не могли себе захистити. Емманюелю Лепажу було 19 років, коли він, недовірливо, дивився і слухав ці новини по телебаченню.

22 роки потому, квітень 2008 року: Лепаж їде до Чорнобилю, щоб розповісти, як текстом, так й ілюстраціями, про життя вцілілих людей та їх нащадків, які живуть на забрудненій радіацією землі. Хоча тема Чорнобилю багато висвітлена в репортажних та історичних виданнях, охудожненої та графічної літератури на цю тему майже не існує. Саме тому цей роман не тільки важливий для українців, а й здатен привернути достатньо уваги через свою якість та осібність. Вперше роман був виданий в 2012 році і звідтоді перекладений на кілька мов, зокрема англійську.

Про автора

Емманюель Лепаж народився в 1966 році в Сен-Бріо. У віці 13 років Лепаж почав розвивати свій талант художника як завдяки своїй наполегливій праці, так і сприянню відомого коміксиста Жана-Клода Фурньє. Автор десятків графічних романів, зокрема в жанрі репортажу. Нагороди: Ballon Rouge Prize, Saint-Malo Quai des Bulles Festival, 1992; Elephant d’Or – Best Album, Chambéry Comics Festival, La Terre sans mal, 1999; Grand Prix, Sierre Int’l Festival of Comics (Switzerland), 2000; Elephant d’Or – Best Album, Chambéry Comics Festival, Mucha- cho, 2004; Prix Saint-Michel for best illustration, Brussels, Muchacho, 2004; Grand Prix, Saint Denis (Reunion Island), 2007; Grand Prix, Solliès-Ville Comics Festival, 2008; Grand Prix, Saint-Malo Quai des Bulles Festival, 2012; Grand Prix de la critique, Association of Comics Critics and Journalists, Les Voyages d’Ulysse, 2017.

Дуже класно. Атмосферно. Малюнки дуже гарні. Рекомендую.
Атмосферна річ, нез'ясовно але при перегляді в мене сталося відчуття повного занурення і присутності з героями. Типажі людей та їх роздуми, навколишній антураж, страх та любов, чорт забирай там так все правдиво. Як дотичний до сфери малювання, дуже сподобався цей альбом швидкого малюнку, а композиція атмосфери просто в захваті. Саме видання досить великого формату. Знову це той випадок книги які я беру радше з легкої цікавості в комплекті з очікуваними і бажаними, а в результаті дарують найяскравіші враження.
Новый отзыв
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
Наверх